محل تبلیغات شما

شوت 3 امتیازی ثانیه آخری پورتوریکو کاملا برنامه ریزی شده و تمرین شده بودنقشه تاکتیکی شوت در تصویر نمایش داده شده. در فیلم مشاهده کنید ( بازی سه نفره)

ما چند نوع تحلیل  بسکتبال داریم:
تحلیل به زبان ساده ، تحلیل به صورت رسمی  -تحلیل آماری ساده و پیشرفته
تحلیل آماری بازی های سطح بالا به درد عامه مردم  و بازیکنان  رده پایه  نمیخوره؛چون اصلا توجهی هم در باشگاههای آماتور به این قضیه نمیشه
تحلیل آماری به درد مربیان میخوره و در سطح عموم کاربردی نداره—اگر شما اصرار به آمار و ارقام دارید اون رو باید در اختیار مربی تیم ملی قرار دهید و نه مردم.
چیزی که میتونه مفیدتر باشه تحلیل تاکتیکی بازیه.
در ضمن من با تحلیل رسمی و رسانه ای کاملا مخالفم چون 99 درصد هیئت های بسکتبال در کشور ما موارد مثبت رو درج میکنند و  به باخت ها و نتایج وحشتناک خودشون اشاره نمی کنند و  برای حفظ جایگاه خودشون نزد فدراسیون حتی تجهیز توالت خانه بسکتبال رو جزو افتخارات قلمداد میکنند! و در اصل یک ت کثیف رو به کار میگیرند.( روش رسمی و رسانه ای)
در تلویزیون ، رادیو ، رومه و. هم ما فقط شاهد خوبی ها هستیم( روش رسمی و رسانه ای)
ولی باید تاکید کنم در این کانال با رسم و رسوم کاری نداریم و حتی فراتر از صراحت  و خلاقانه صحبت می کنیم
ذهنیت جامعه باید تغییر بکنه. واقعیت اینه که ما جزء 5 تیم ضعیف جام هستیم
نباید احساسی بشیم و یکدفعه بگیم چو ایران نباشد تن من مباد!!!
باید بازیکنان رده پایه ، نوجوانان و جوانان هوش اجتماعی خودشون رو افزایش دهند و مشکلات رو درک بکنند چرا که اونها آینده بسکتبال کشور رو میسازند
وقتی کاربرد انواع پیک و رول و رهایی از تله پیک هم در سطح ملی و هم در سطح باشگاهی دیده نمیشه یا بهتر بگم کمتر دیده میشه تعریف از تیم ملی فایده ای نداره
البته این قضیه به تیم ملی برنمیگرده و بیشتر نشان دهنده سطح فنی پایین لیگ بسکتبال کشوره

مسابقات پیشکسوتان

آکادمی بسکتبال اتحاد

تحلیل بازی بسکتبال

رو ,تحلیل ,سطح ,بسکتبال ,رسمی ,، ,هم در ,تیم ملی ,در سطح ,رسمی و ,رسانه ای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها